ADAPTACJA

Adaptacja to proces, w którym katalogowy budynek dopasowujemy do działki inwestora i przygotowujemy dokumentację potrzebną do uzyskania pozwolenia na budowę.

Wiemy jednocześnie, że nie ma dwóch identycznych działek oraz to, że potrzeby naszych Klientów są różne.

Każdy z naszych budynków tworzony jest z myślą o jego przyszłych użytkownikach. Przy projektowaniu zawsze uwzględniamy możliwość adaptacji i zmian w późniejszym etapie lub jeszcze przed zakupem projektu.

 

Jednocześnie jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaką niesie za sobą projekt domu, dla najczęściej osób budujących dom po raz pierwszy. Wolimy więc proces adaptacji przeprowadzić w naszym biurze, mając świadomość, że zostanie wykonany zgodnie z naszymi standardami.

Każdy adpatacja projektu wychodzącego z naszej pracowni będzie tańsza i prostsza niż projekty z innych biur. Po pierwsze dlatego, że znamy nasze projekty „na przestrzał”, a po drugie kupując nasz projekt dostajesz zniżkę na projekt adaptacji.

Zależy nam również na tym, byś zapisał lub zapisała się na kurs adaptacji, który zilustruje Ci cały proces oraz pomoże w ogarnięciu wszelkich czynności związanych z adaptacją oraz uzyskaniem pozwolenia na budowę.

PORADNIK ADAPTACJI

Zapisz się na newsletter NANO House i odbierz za darmo nasz poradnik adaptacji.

* wymagane pole
PORADNIK ADAPTACJI