STAĆ CIĘ NA DOM

Wierzymy, że każdy potrafi wybudować mały dom w tej samej cenie, w której kupiłby mieszkanie.

Tworzymy i udostępniamy katalog małych, przestronnych, ergonomicznie zaprojektowanych domków, których konstrukcja i technologia budowy pozwala na ich realizację w niewygórowanej cenie.

Co najważniejsze, skupiamy się na użytkowniku i na tym jak będzie korzystał z budynku, a nie na tym, żeby w małym domu pomieścić jak najwięcej nieergonomicznych pomieszczeń.

 

NANO House to kolekcja wybranych projektów wcześniej projektowanych i budowanych przez współpracującymi z nami deweloperami. Dzięki temu wiemy, że są tanie i szybkie w budowie. Wiemy też jak wyglądają już zrealizowane budynki, dzięki temu mamy świadomość, które elementy należy w nich poprawić. Dopiero taki projekt udostępniamy w naszym katalogu.

Mamy też podstawową zasadę, która może nie jest najlepszą decyzją biznesową: nie sprzedajemy projektów bez sprawdzenia czy pasuje na działce inwestora. Tylko dzięki temu mamy pewność, że nasz Klient będzie zadowolony z podjętej decyzji i naszej współpracy.

Przed zakupem projektu zachęcamy również naszych klientów, aby poświęcili chwilę i odwiedzili nasze projekty na różnym etapie inwestycji. Przecież chodzi tu najczęściej o najważniejszą inwestycję w ich życiu.

Chcemy najlepiej jak to tylko możliwe zrozumieć każdy budynek, który projektujemy. Dlatego przed udostępnieniem go w katalogu budujemy jego makietę. Musimy być pewni, że przestrzeń, którą projektujemy oraz bryła budynku w pełni zadowoli naszych Klientów i późniejszych mieszkańców.

PORADNIK ADAPTACJI